[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Getting to Know You"

Odvysíláno v USA:
8.12.2005
Scénář:
?
Režie:
?
Obsah:
petrSF

Epizoda 4.09 - "Co o tobě nevím"

Ephram a Amy
Ephram se svěří Brightovi, že se mu jeho plán na získání Amy zpět vymkl kontrole. Chtěl být její kamarád, aby jí byl nablízku, ale stala se z něj její "kamarádka". Amy s ním probírá jiné kluky a stěžuje si mu, že jí chybí líbání, protože si ho s Reidem moc neužila a s Ephramem už je to hodně dávno. Ephram to jen těžce zvládá, ale vzdát se nehodlá a chce ji potěšit vánočním dárkem v podobě náušnic. Bright mu poradí, aby se vykašlal na šperky a získal si ji svým mužstvím, musí být chlap :o) Když se Ephram a Amy učí v jeho pokoji a Amy ho požádá, aby jí zvedl ze země na nohy, přeskočí mezi nimi jiskra. Začnou se líbat a než se nadějí, skončí spolu v posteli. Amy se probere až ve 3:30 ráno a spěchá domů. Napětí v místnosti se dá krájet motorovou pilou a Ephram a Amy se shodnou, že si o tom, co se stalo, musejí později promluvit. Ještě před odchodem dá Ephram Amy ten vánoční dárek a Amyně pozornosti neunikne truhla, ze které ho vyndal a ve které má věci, které si přivezl z Evropy. Mezi nimi i svazek pohlednic. Amy se zajímá, co jsou zač, a Ephram kápne božskou. Když se mu v Evropě zastesklo, nebo se stalo něco či spatřil něco, co mu připomnělo Amy, tak jí napsal pohlednici, protože nevěděl, zda ji může kontaktovat. Amy je dojatá a přála by si, aby jí ty pohlednice poslal, Ephram rovnež. Amy ho požádá, jestli by si je mohla vzít, protože by si je ráda přečetla. Ephram souhlasí a ještě před jejím definitivním odchodem na ni vypustí další bombu. Sdělí jí, že ji stále miluje. Amy je v šoku a neví co na to říct. Později si se slzami dojetí v očích pročítá ve svém pokoji Ephramovy pohlednice.

Bright a Hannah
Když se Bright a Hannah spolu učí v restauraci, Bright hodí očkem po pěkné slečně a Hannah si toho všimne. Později to Brightovi vyčte a začne říkat, že ví, že není hezká a že Bright vždy chodil s mnohem hezčími dívkami. Bright to odmítá, ale Hannah si vede svou a sdělí mu, že se vždycky za své tělo styděla a nedokáže se ani převléct před ostatními dívkami v šatně. Aby jí Bright přesvědčil, že se nemá za co stydět, zavře jí do koupelny a přinutí jí, aby se na sebe dívala do zrcadla, zatímco jí bude říkat, jak je krásná. Když je Hannah dlouho ticho, Bright znervózní a odjistí dveře. Hannah je otevře a je nahá. Bright si nejdříve zakrývá oči, ale Hannah chce, aby se na ni podíval, a požádá ho, aby se s ní osprchoval.

Nina a Jake
Začínáme tam, kde jsme na konci minulé epizody skončili. Jake je dlouho v práci a má v ruce flaštičku s léky, pravděpodobně s nějakými oblbováky. Nakonec se odhodlá a prášek si vezme. A ne jeden. Nina má o něj strach, protože celou noc nepřišel domů, ani nezavolal a ani jí nebral telefon. Jake se vymluví, že v práci usnul. Pak Jake volá svému bratrovi do LA a vyjde najevo, co se dalo tušit. Jake byl skutečně závislý na lécích a byl v odvykačce. Jakeův bratr má o něj starost a přijede do Everwoodu. Jake mu tvrdí, že ujel jen jednou a že je jinak v pořádku, a bratr mu poradí, aby se s tím svěřil Nině. Jake se bojí, že Nina nezvládne, že jí celou dobu lhal. Nakonec jí to ale řekne a Nina to skutečně nezvládne a jde se vybrečet do náručí Andymu.

Harold a Rose
Rose stále vzpomíná na Afriku a jak tam děti hladoví a navrhne Haroldovi, aby se postarali o vánoční zázrak a nějakého afričánka zasponzorovali. Harold v žertu namítne, že už dvě děti sponzorují a že vánočním zázrakem je, že Bright chodí na vysokou :o) Rose na čas od plánu ustoupí, ale nakonec přijde s jeho vylepšením. Chce nějaké dítě z Afriky adoptovat!

Andy a Delia
Delia pomáhá najít Andymu rande přes Internet.

Pokračování až v březnu... :-(