[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Free Fall"

Odvysíláno v USA:
3.11.2005
Scénář:
?
Režie:
?
Obsah:
petrSF

Epizoda 4.06 - "Volný pád"

Ephram
Andy při první příležitosti řekne Ephramovi, že slyšel Amy a Hannah, jak se baví o tom, že se Amy s někým líbala. Ephram tomu nechce věřit, protože mu Amy řekla, že s nikým nechodí. Přesto se tím trápí. Jeho nejhorší obavy se naplní, když chce pozvat Amy na koncert, ale ta mu řekne, že už má domluvené rande. Ephram dále pokračuje ve výuce problematického Kylea. Kyle přijde s tím, že jeho matka nemá peníze na přihlášku na Julliard, takže s piánem a Ephramovými hodinami definitivně končí. Ephram mu nabídne půjčku, ale i to Kyle odmítne, tak Ephram zajde za ním domů a vytáhne ho na výlet do hor. Tam si v restuaraci sedne Kyle k piánu a začne hrát. Lidé mu začnou dávat peníze.

Amy
Amy se stala posedlá Reidem. Čas tráví s Hannah v Brigthově bytě, kde Reid bydlí, aby zjistila, co se děje, protože jejich polibek neměl žádné pokračování. Reid ji nepozval na schůzku ani nic jiného. Amy se mu nakonec v podstatě vnutí a on ji pozve na čtení na vysoké. Na konci večera se však omluví, že má moc učení, a zmizí. Amy je ještě zmatenější než předtím. Další den v sobě Amy najde odvahu a přímo se Reida zeptá, jestli se mu líbí. Reidovi se líbí a to moc a ujistí ji, že si jejich schůzku báječně užil, ale skutečně má jako student medicíny moc práce a nemá tedy čas na vážný vztah. Navrhuje Amy nezávazné randění. Amy s tímto typem vztahu sice nemá žádné zkušenosti, ale souhlasí. Ephram o nich stále neví.

Andy a Jake
Jelikož je Jake s Andym stále na nože, rozhodne se Nina, že s tím něco udělá. Andy je ochotný udělat pro Ninu cokoli. Nina má známou v manželské poradně a dospěje k názoru, že Andymu a Jakeovi pomůže terapeutické sezení. Andy a Jake se tomu zpočátku brání, ale nakonec se kvůli Nině podvolí. Při sezení vyjde najevo, že Jakeova nevraživost k Andymu nepramení z toho, že políbil Ninu, ale z toho, že mu Jake závidí jeho slávu a úspěchy.

Harold a Rose
Když si Rose myslela, že se může její rakovina vrátit, objednala pro rodinu zájezd do Afriky. Jelikož je zdravá, zruší ho, ale když Harold vidí, že Rose potřebuje přestávku od všedního života, se kterým pořád neví, co si po ztrátě práce počít, opět jen pro ně dva zájezd objedná. Afriko, připrav se, Abbottovi jsou na cestě :-)