[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Connect Four"

Odvysíláno v USA:
27.10.2005
Scénář:
?
Režie:
?
Obsah:
petrSF

Epizoda 4.05 - "Výlet ve čtyřech"

Andy a Harold
Harold má jet s Brightem na každoroční táboření Abbottových a navrhne Andymu, aby jeli s Ephramem s nimi.

Ephram
Když Andy pozve Ephrama na táboření, Ephram odmítne, protože má naplánované hodiny s Kylem, ale Bright ho nakonec přesvědčí, aby jel s nimi. Večer u ohně si Andy a Ephram hezky popovídají. Ephram měl pocit, že se mu Andy vyhýbá, ale ten ho ujistí, že mu jen chtěl dát prostor. Andy se zajímá, co se děje v Ephramově životě. Ephram mu řekne o tom, že dává hodiny piána a o Kyleovi, který mu dává pořádně zabrat, a on tak chápe, jak to s ním měl Andy těžké, protože se choval podobně frackovitě. Andy mu odvětí, že mnohdy k tomu měl Ephram důvod, takže ho možná má i Kyle. Nakonec se ho Andy přímo zeptá, proč se vrátil domů. Ephramova odpověď je jednoznačná. Pořád miluje Amy. Na cestách po Evropě si uvědomil, že udělal obrovskou chybu. Nikdy se s ní rozcházet neměl, protože Amy je to nejlepší, co se mu kdy v životě přihodilo. Už zase v Everwoodu Ephram zjistí, kde je možná u Kylea zakopaný pes. Kyle žije sám s matkou, protože je jeho otec opustil.

Bright a Hannah
Když se Brightovi a Hannah trochu vymkne mazlení z rukou, Hannah ho zarazí a sdělí mu, že nevěří na předmanželský sex. Bright dělá chápavého a jen se ujistí, že tím Hannah skutečně myslí, že všechno mimo líbání je tabu. Později se s tím svěří Bright Ephramovi a hodlá se s Hannah rozejít. Ephram mu to rozmlouvá. Bright hlavně chce, aby byla Hannah šťastná. Když k ní na konci epizody jde, vidí ji, jak si hraje se Samem, a když spatří její radost nad jeho návratem z táboření, rozmyslí se a rozchod se nekoná.

Amy
Amy, která už pochopila, že Reid není gay, se ocitne v sedmém nebi, když ji Reid pozve na dobročinou Halloweenskou akci. Amy si sice není jistá, jestli je to rande nebo co, ale Hannah ji přesvědčí, že určitě je. Nadšení Amy rychle vezme za své, když na dané akci zjistí, že Reid jen hledal dobrovolníky a sám večer stráví s pěknou blondýnkou. Zničená Amy se nechá vystřídat ve strašení Hannah a odejde domů, kam za ní později přijde Reid a řekne jí, že ta blondýnka odešla se svým klukem. Pak jí složí kompliment ve smyslu, že je moc zábavná a hezká, a vlepí jí pusu. V té chvíli mu však zazvoní mobil a Reid se dá na odchod, přičemž za sebou nechá šťastnou a spokojenou Amy. Na konci epizody si U Sama Amy a Hannah o tom polibku povídají a zaslechne je Andy.

Jake a Edna
Jake začal houfně brát pacientky na kosmetické zákroky, což se Edně vůbec nelíbí. Když si to však chce s Jakem vyříkat, obrátí se to proti ní. Jake jí vyčte, že se neučí novým procedůrám a on musí být v práci přes čas, protože mu Edna nemůže pomoct. Edna jde nakonec do sebe a přihlásí se na příslušný kurz, přičemž ještě nabádá Jakea, aby si vzpomněl, proč do Everwoodu přijel, a netrávil všechen čas v práci, ale doma s Ninou a Samem.