[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Put on Happy Face"

Odvysíláno v USA:
13.10.2005
Scénář:
?
Režie:
?
Obsah:
petrSF

Epizoda 4.03 - "Nevaž se, odvaž se"

Andy a Nina
Andy se rozhodne pozvat Ninu a Jaka k sobě na večeři, aby s Ninou stvrdili to, že zůstanou přátelé. Když se však ocitnou s Jakem sami, Jake mu prozradí, že mu Nina řekla, že ji Andy políbil, a tím u něj skončit. Přátelit se s ním nadále nechce. Za Andym přijde 17-tiletý mladík, který má problém s erekcí a požádá Andyho, aby mu předepsal viagru. Andy vzhledem k jeho neplnoletosti odmítne. Později za ním přijde naštvaná matka toho kluka, který si podpůrný prostředek vzal a skončit s problémy se srdcem v nemocnici. Matka obviňuje Andyho, že mu viagru předepsal, ale Andy to popírá a rovněž popírá, že by mu jí předepsal Harold, takže to musel udělat někdo jiný. V té chvíli na něj vyletí Nina, která je u toho rozhovoru přítomná, protože si myslí, že to háže na Jaka. Nakonec se ukáže, že kluk si viagru sehnal po Internetu. Andy zajde za Ninou a řekne jí, že s Jakem se sice přátelit nemohou, ale ona a Sam mají u něj vždy dveře otevřené.

Bright a Hannah
Ephram nemá co na na práci, protože přišel o Amy i piáno, tak chce s Brightem vyrazit na kolejní párty. Brightovi se kvůli Hannah nechce. Hannah se diví a myslí si, že se za ni Bright stydí, ale Bright jí řekne, že se bojí toho, že ho uvidí v jeho živlu a nebude se jí to líbit. Hannah chce přesto jít. Na párty to dopadne přesně tak, jak se dalo čekat, Bright se opije a začne vyvádět, zatímco Ephram a Hannah zůstanou střízliví. Hannah je mírně v šoku, ale druhý den tvrdí Brightovi, že nic nevyváděl.

Ephram a Amy
Amy vyrazí na zápis na Colorado A&M, ale počáteční nadšení z vysokoškolského života z ní rychle vyprchá, když se přihlásí do fotografické skupiny, ale nakonec zjistí, že holky se v ní nezajímají o fotografování, ale hlavně o kluky. Spolužačky ji pozvou na párty, ale jelikož by musela mít falešný průkaz, odmítne a zůstane doma, z čehož má depku. Nakonec se sebere a jde sama do kina. Ephramovi se na jeho párty rovněž nelíbí a rozhodne se odejít kam jinam než do kina ;-) Samozřejmě na sebe s Amy narazí a narozdíl od minulé epizody si docela hezky popovídají. Později se Amy svěří Reidovi, že jí bylo s Ephramem dobře, ale vzápětí zažije šok, když se objeví nějaká slečna, vlepí údajnému gayovi Reidovi pusu a odejde s ním na rande :-)

Harold a Rose
Rose je už natolik dobře, že má chuť na špásování :-) Domluví si s Haroldem romantický večer, ale když přijde na věc, Harold není jaksi schopen. Později se ukáže, že to bylo proto, že se o Rose bojí.