[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"A Kiss To Build A Dream On"

Odvysíláno v USA:
29.9.2005
Scénář:
?
Režie:
?
Obsah:
petrSF

Epizoda 4.01 - "Snový polibek"

Irv a Edna
Tito dva staří blázni dospěli k názoru, že jim jedna svatba byla málo a rozhodnou se obnovit své sliby. A skutečně tak učiní.

Andy a Nina
Na konci minulé série se Andy rozhodl, že Nině vyzná své city, a políbil ji. Bohužel příliš nezvládl načasování, protože v té chvíli si Nina k sobě už stěhovala Jakea. Po čtyřech měsících se konečně dozvídáme, jak to bylo dál. Než se Nina stačila z toho polibku vzpamatovat, oznámil jí Jake, že pro sebe, ji a Sama (hraje ho opět jiný herec) zařídil dovolenou na Havaji. Před odjezdem Nina slíbila Andymu, že si to promyslí a zavolá mu. Ale nezavolala. Své rozhodnutí mu chtěla říci tváří v tvář, ale když se vrátila z dovolené, na Andyho dveřích byl jen vzkaz, že vzal Deliu na několik týdnů do Mexika. Po návratu se Andy a Nina po zbytek léta navzájem vyhýbali. Když se s tím Andy svěří Haroldovi, dostane se mu rady, aby si s Ninou promluvil. Andy tak učiní, ale nedopadne to podle jeho představ. Místo rozhovoru, který by vše rozsekl, se pohádají. Andy Nině vyčítá, že mu nezavolala, ona na to, že mu své rozhodnutí tj. že si vybrala Jakea nechtěla říci po telefonu. Andy ji nazve zbabělcem, protože přestože do něj byla zamilovaná, nic mu neřekla, musel se to dozvědět od Jakea. Nina namítá, že mu nic neřekla, protože Andy nebyl nikdy k mání, vždycky byl s někým jiným. Andy je z rozhovoru špatný, na čas jsou mu útěchou Haroldova slova, že mu Nina sice řekla, že si z určitých důvodů vybrala Jakea, ale neřekla mu, že Jakea miluje a Andyho ne. Nakonec si Nina a Andy najdou čas k normálnímu rozhovoru, kdy Nina Andymu sdělí, že Jakea moc miluje a že její city k Andymu skutečnou láskou nebyly. Andy to přijme a pak se navzájem ujistí, že zůstanou přátelé.

Nina a Jake
Nina a Jake spolu otvírají místo Tety Běty novou restauraci, pro kterou marně hledají jméno. Nakonec Jake Ninu překvapí s nápadem, že restauraci nazvou "U Sama". Nina je dojatá a nakonec Jakeovi přiznává, že ji Andy na začátku léta políbil. Když je později Jake spolu vidí na svatební hostině tančit, nemá ve tváři přívětivý výraz, ale žárlivosti zatím průchod nedává.

Amy a Rose
Amy se přes léto stala moc ošklivá nehoda s nůžkami. Přišla o své krásné dlouhé vlasy ;-) Jak se Amy na konci minulé série rozhodla, tak učinila, a stará se o svou matku, kteréžto jde ovšem její poněkud odtažitá péče na nervy. Nakonec si to vyříkají, Rose si vyčítá, že Amy kvůli ní nešla na Princeton, ale uznává, že ji u sebe potřebuje. Amy si za svým rozhodnutím stojí.

Amy a Reid
Je to definitivní, slečna Abbottová se nám zařadila do zástupu ženských televizních postav, které nevydrží týden bez kluka. Sotva Ephram vytáhl paty z města (dobře, jsou to čtyři měsíce), už jí padl do oka nový objekt. Je jím Reid, student medicíny, který pracuje v nemocnici v Denveru, kam dojížděly s matkou na doléčení. Amy se v jeho přítomnosti chová jako zamilovaná školačka, a jako by nestačilo, že budou chodit na stejnou školu (Colorado A&M), ještě mu zařídí pohovor u Brighta, který hledá do svého nového bytu v Everwoodu spolubydlícího. No, hledá. Odmítá jednoho zájemce za druhým, protože pořád čeká, že se Ephram vrátí z Evropy a budou bydlet spolu. Při prohlídce bytu si Reid všimne fotografie, na které je Bright s Colinem a poznamená, že Colin vypadá jako jeho bývalý partner. Bright z toho vyrozumí, že je Reid gay. Když později jedou s Amy k Hannah, řekne jí Bright, že Reida jako spolubydlícího nakonec vzal (fakt, že má plazmovou televizi jistě sehrál svou roli ;-)), z čehož má Amy velkou radost, kterou vzápětí vystřídá výraz "přejeli mi štěně", když jí Bright sdělí, že je Reid gay. "A jak moc je gay?" ptá se zoufale Amy. Asi moc ne, odpovídáme my, co jsme četli spoilery.

Bright a Hannah
Hannah, která byla přes léto pryč, volá z letiště Amy, aby ji přijela vyzvednout, ale nakonec pro ni jede Bright. Na letišti se Hannah nechce Brightovi ukázat a jen s ním mluví přes telefon. Když se konečně odhalí, vidíme proč. Viz foto ;-) Nebojte, později se toho účesu zbaví. Hannah je ze setkání s Brightem nervózní, protože se bojí, že pro něj ten polibek nic neznamenal, a snaží se to zahrát do autu, ale Bright ji polibkem přesvědčí, že jeho city přes léto neochladly ba naopak.

Ephram
Delia poslala Ephramovi do Evropy pozvánku na svatbu Irva a Edny a doufá, že přijede, Andy je naopak skeptický. Když se minutu před koncem epizody chystají Andy a unavená Delia odejít ze svatební hostiny, spatří Delia mezi lidmi očekávanou tvář. Ephram se vrátil! Když se Ephram obejme s rozradostněnou Delií, vyhledá očima v sále nejdříve Amy a pak i Andyho. A tím epizoda končí.