[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Where The Heart Is"

Odvysíláno v USA:
23.5.2005
Scénář:
Rina Mimoun a Michael Green
Režie:
David Petrarca
Obsah:
petrSF

Epizoda 3.22 - "Jdi za svým srdcem"

Andy
Andy úspěšně odoperuje Rose nádor v páteři. Jelikož Ephram zmizel do Evropy a celkově má Andy pocit, že to, proč do Everwoodu přijel, nenaplnil, zvažuje, že přijme nabídku práce primáře chirurgie v Chicagu, kam se chce s Delií přestěhovat. Harold ho od toho zrazuje a dokonce sezve na děkovnou oslavu všechny Andyho bývalé pacienty, kterým během tří let v Everwoodu pomohl. Andyho však obměkčí až Rose, kterou přiveze Bright na kolečkovém křesle a která mu jasně řekne: "Nikam nejedete. Rozumíte?" Definitivní rozhodnutí chce Andy probrat s Delií, ale ta, přestože by ráda v Everwoodu zůstala, to nechá na něm, protože mu věří. Delia mu také pomůže rozhodnout se v jiné věci. Jelikož dokázala v sobě najít odvahu říci kamarádovi Ethanovi, že se jí líbí, Andy se přinutí vyjádřit své city k Nině a uvede ji také jako hlavní důvod, proč se rozhodl v Everwoodu zůstat. Nakonec Ninu políbí, ale než na to stihne Nina nějak reagovat, objeví se Jake, který se k ní právě stěhuje.

Amy
Operace Rose dopadla dobře, ale jelikož její léčení není zdaleka u konce, rozhoduje se Amy, že svůj nástup na Princeton, jenž se nachází na opačné straně USA, o rok odloží a zůstane doma, aby rodičům pomohla. Harold o tom nechce nejdříve ani slyšet, ale nakonec se dá přesvědčit, že je to správná věc.

Bright a Hannah
Když Amy zjistí, že Bright žárlí na Tophera, dojde jí, že se zakoukal do Hannah. Přesvědčuje ho, aby o tom Hannah řekl, ale Bright se jí nechce plést do života, který se jí dal jakžtakž do pořádku. "Konečně jsi dost dobrý člověk, aby sis Hannah zasloužil, a zrovna ji nemůžeš mít. Je to jako pomsta za všechny ženy tam venku." Když se Hannah před Amy podřekne, že líbání s Topherem je úplně bez žáru, naléhá na ni Amy, aby se s Topherem rozešla, že na ni určitě čeká někdo lepší. Hannah nejprve odmítne, ale nakonec se s Topherem skutečně rozejde a to dokonce dvakrát, protože napoprvé nekňuba Topher nepochopí, že mu dává kopačky :-) Když se Hannah chystá na letiště - na léto letí domů - objeví se Bright. Hannah si myslí, že se s ní Bright přijel jen rozloučit, ale ten ji nakonec políbí a Hannah konečně pozná, jak chutná žhavý polibek ;-)

Pokračování ve 4.sérii.