[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Daddy´s Little Girl"

Odvysíláno v USA:
13.10.2003
Scénář:
Rina Mimoun & Joan Binder Weiss
Režie:
Peter Lauer
Obsah:
Cindy

Epizoda 2.05 - "Tátova holčička"

Delia
Delia s Andym hledají v knihovně knížku pro její projekt ve 4. třídě: napsat o svém ženské hrdince. Je překvapená, když najde Andyho, jak mluví s Lindou Abbottovou. Andy oznámí Madison, že pozval Lindu na večeři. Tak mu řekne, že Delia si myslí, že Linda chce nahradit její matku. Ten večer u večeře je Delia nepřátelská vůči Lindě a nahlas prohlásí, že Lindino vegetariánské maso chutná jako "hovno".

Andy
Andy je rád, že může s Lindou diskutovat o jejich odlišných praktikách. Proto ji pozve na večeři, aby si promluvili o jeho pacientovi. Je ohromený tím, jak se Delia chová u večeře, a okamžitě ji okřikne. Když si promluví s Ephramem, rozhodne se jít za Delií a promluvit si s ní o tom, co cítí. Vysvětlí jí, že on a Linda jsou jen kamarádi a že když se rozhodne někoho pozvat na rande, vždycky si o tom nejprve promluví s ní a Ephramem. To Delii uspokojí, ale chce aby jí slíbil, že nikdy nepůjde na rande s Lindou. On jí to slíbí a poté Lindě poví o jeho slibu. Ta se usměje: "Nebude těžké tenhle slib dodržet." Andy se na chvilku zarazí a pak jen odpoví: "Samozřejmě."

Ephram
Ephram s Madison spolu pomalu začínají vycházet. Řekne mu, že někdy je těžké uvěřit, že je mu jen 16, dokud se ale nezačne chovat jako nevyzrálý kluk, to jí jeho věk vždycky připomene. Ephram je ohromen její dovedností při čtení s Delií. A u večere se vždy směje jejím poznámkám. Když Delia ve třídě přednáší svůj projekt o ženské hrdince, on i Andy jsou na ni hrdí, protože mluví o své matce, Julii Brownové.

Amy
Amy začne chodit na sezení k dr. Lentzové, školní terapeutce. Chce se dostat ze svého nekonečného smutku ze ztráty Colina. Nemůže v noci spát, protože má noční můru, kdy ona Bright a Laynie soupeří proti sobě v plaveckých závodech. Laynie a Bright se vzdalují, ale ona se zmítá na místě. Snaží se zůstat nad vodou a lapá po dechu, ale její rodiče ji jen povzbuzují. Poté, co Amy na chodbě seřve nového studenta, protože dostat Colinovu skříňku, rozhodne se dr. Lentzová promluvit si s ní a jejími rodiči. Navrhne jim, aby Amy začala brát antidepresiva, která ji pomohou se soustředit a překonat její smutek. Harold s tím ale nesouhlasí a řekne doktorce, že Amy nic takového nepotřebuje. Paní Abbottová zřejmě s manželem souhlasí a společně odejdou. U večeře se Amy matky zeptá, jestli smí odejít, ta odpoví ne, ale Harold jí to dovolí. A tak Rose souhlasí taky. Poté se pohádají, protože Rose si myslí, že by Amy prášky pomohly, ale Harold má poslední slovo a zamítne to. Další den je Amy v šoku, když zjistí, že Laynie antidepresiva bere a předepsal jí je její otec. Amy vrazí k Haroldovi do ordinace a chce, aby jí je napsal taky, protože se zase chce cítit normálně. Nechápe, proč pomohl Laynie, ale nechce pomoct jí. Jeho vysvětlení je chabé a Amy naštvaně odejde z jeho kanceláře. Tu noc se Amy zase zdá sen. Ale tentokrát končí jinak: potopí se a uvidí Colina, který plave k ní. Chce aby šla s ním, ona se klidně usměje a následuje ho.