[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"East Meets West"

Odvysíláno v USA:
6.10.2003
Scénář:
John E. Pogue
Režie:
David Petrarca
Obsah:
Cindy

Epizoda 2.04 - "Východ versus Západ"

Ephram
Ephram je vyčerpaný z věčného hlídání Delie, a tak Andy najme chůvu, Madison. Ephram je nadšený, když mu přijde jeho oblíbený komiks. To ale uvidí i Madison a chová se k němu jak k 12-letému dítěti. Řekne mu, aby jí zavolal, když přijde dýl domů. Později Ephram v kuchyni hledá zbytek pizzy, kterou si tam schoval. Ale Madison řekne, že potřebují jíst zdravěji, a tak s Delií připravují večeři. To už Ephram nevydrží a řekne jí, že je chůva Delie a ne jeho. Další večer hraje videohry, ale Madison mu je vypne, že to není dobré pro Delii a ať si jde udělat úkoly. To už ji ale Ephram vyhodí. Samozřejmě další večer Madison přijde a Andy se jí omluví. Za Ephramem přichází Bright, je naštvaný, protože Amy jde na rande s jeho kámošem. Chce, aby jí to Ephram vymluvil, ale ten to odmítne. V pátek Delia nadšeně říká Ephramovi, že půjdou společně s Madison na minigolf. Nechce jí zkazit radost, takže souhlasí. Ale na minigolfu potkají Amy a její "rande".

Amy
Když Amy pozve Brightův kamarád na páteční rande, není z toho nadšená, ale souhlasí, když vidí, jak moc Bright nechce, aby s ním někam chodila. Jdou spolu na minigolf. Všechny jeho pokusy chytnout ji za ruku končí neúspěšně, Amy mu řekne, že toho nechají, protože to stejně nemá cenu. V pondělí potká Ephram Amy u její skříňky a povídají si o akci na minigolfu. Amy si vzpomene, že zapomněla napsat esej, která se má ten den odevzdávat. Ephram jí nabídne, že jí dá svojí a pak si nějakou napíše. Amy vděčně přijme jeho nabídku a obejme ho.

Andy
Andy vidí Colinova otce, jak utápí svůj smutek v baru, a cítí jako svoji povinnost mu pomoct. Když večeří s Ninou, aby si promluvili o jejím rozvodu, odejde a jde za panem Hartem domů. Následují den navštíví Nina Andyho v jeho kanceláři po stání u soudu. Andy je ale zaměstnaný telefonátem, takže se jí vůbec nevěnuje. Je odhodlaný pomoci panu Hartovi. Zeptá se ho, jestli nechce podstoupit experimentální léčbu s pilulkami, které snižují chuť na alkohol. Pan Hart mu ale odpoví, že netouží přestat pít a že nic takového nepodstoupí. Nina je šokovaná, když jí Ephram vyjádří soucit nad jejím rozvodem. Je naštvaná, že Andy zradil její důvěru. Večer se jí chce Andy omluvit, ale ta je naštvaná a vůbec ho neposlouchá. Řekne mu, že by konečně měl přestat žít minulostí. Doma obviní Ephrama, že kvůli němu je na něj Nina naštvaná. Začnou se hádat, až je zarazí Madison. Řekne, že by se nad sebou měli zamyslet a aby nezapomínali, že je tu ještě Delia, která je taky potřebuje. Při odchodu jim ještě řekne, že doufá že se nad tím zamyslí a zítra už k tomu budou mít jiný přístup.

Abbottovi
Když Linda začne ordinovat v jejich praxi, Harold je znechucený jejími praktikami čínského léčení a akupunkturou. Nevěří tomu a nechce ji tam nechat léčit. Harold obdrží dopis, kde je zvolen "králem říje" v klubu a má pronést řeč, ale těsně předtím se mu zablokuje krk. Souhlasí s tím, aby ho Linda zkusila vyléčit pomocí jejích metod a když se jí to povede, bude moct pracovat v jeho ordinaci. Linda Harolda skutečně vyléčí a on ji nechá ve své ordinaci.

Delia
Delia naprosto zbožňuje Madison, a když se Ephram s Andy shodnou na tom, že ji vyhodí, Delia jim naprosto vážně řekne, že Madison je její a že když ji vyhodí, už nikdy s nimi nepromluví. Nakonec je přesvědčí a Madison může zůstat.