[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"My Brother’s Keeper"

Odvysíláno v USA:
29.9.2003
Scénář:
Vanessa Taylor
Režie:
Michael Schultz
Obsah:
Cindy

Epizoda 2.03 - "Starší bratr"

Ephram
Bright Ephrama požádá, aby dohlížel na Amy. Ten zpočátku odmítá, ale nakonec to přijme. Amy a Laynie mu řeknou, že si jdou užít na párty na kolej. Ephram začíná být znepokojený, jestli Amy nechce pít. Doma pak přemýšlí, jestli má něco udělat, i když tím rozčílí Amy, a nebo jestli to má nechat být. Nenápadně požádá o radu Andyho, který mu řekne, že by měl něco udělat. Ephram vše řekne Brightovi a spolu se vydávají na tu párty.

Amy
Když se Amy na párty dobře baví, povídá si s klukama a pije, přijdou Ephram a Bright a chtějí, aby s nimi odešla. Bright se jí zeptá, co si asi Colin myslel, když jí říkal "pít a chovat se jako děvka." Ona mu na oplátku řekne, že Colin umřel kvůli jeho chybě při té nehodě. Dohadují se tam před všemi a vysokoškoláci brání Amy a chtějí, aby Bright odešel. Ephram jim ale řekne, že Amy je teprve 15, a Amy s Laynie odcházejí.

Bright
Bright je vděčný Ephramovi, že hlídá Amy a nakonec ho začne mít rád a jsou z nich kámoši.

Andy
Nina se zeptá Andyho, jestli by nepomohl jejímu příteli, který přistihl svého 13-letého syna, jak krade kondomy. Andy se tedy setká s tím chlapcem (Travis). Zjistí, že on a ještě několik dětí provozují v lese sex. Řekne to jeho matce a ta se rozhodne říct to i rodičům těch dětí a taky chce, aby všechny šly na krevní testy. Rodiče ale tomu nechtějí uvěřit. Když ale Travise zmlátí za to, že mluvil, Andy znovu promlouvá s rodiči. Ti nakonec souhlasí s krevními testy, ale nechtějí, aby se o tom ještě někdo dozvěděl. Když o tom později mluví s Ninou, je překvapený, když mu řekne, že rozumí, proč to chtějí udržet v tajnosti. Nakonec mu prozradí, že Carl, její manžel, ji opustil kvůli muži, se kterým má poměr.

Abbotovi
Celá rodina se točí kolem návratu Lindy, Haroldovy sestry. Ten je k ní nepřátelský, protože se zlobí, že byla pryč 6 let, když ji potřeboval. Edna si uvědomuje, jak je rodina důležitá, a omlouvá se Lindě i Haroldovy, že je opustila na 3 roky, když byli malí, kvůli práci. Linda vše chce smazat a začít znovu společně s Haroldem v rodinné ordinaci, ale ten z toho není zrovna nadšený.